Hlavní stránka

Penzion Asoft sídlí v centru Staré Příbrami na náměstí T.G.Masaryka. Pohodlné ubytování je pro hosty připraveno v prostorných pokojích s možností přistýlky. Hosté si mohou uvařit v plně vybavené kuchyňce. Cyklisté jsou v penzionu vítáni. V objektu nechybí uzamykatelná místnost pro bezplatné uschování jízdních kol a také učebna. Placené parkovné na Náměstí T.G.M je dostupné pouze ve všedních dnech od 8-16 hod. Po domluvě je možnost zajistit pernamentku.
Hosté si mohou k ubytování dokoupit snídaně na základě individuální domluvy na místě při příjezdu. Cena snídaní se liší dle výběru jídla.

Penzion Asoft Pokoje

Pohodlné ubytování je pro hosty připraveno ve dvoulůžkových až čtyřlůžkových pokojích. Kapacita je 20 osob. Pokoje jsou prostorné, po domluvě je možnost přistýlek. Část pokojů je vybavena vlastní kuchyňkou a sociálním zařízením, část mimo pokoj. Pokoje disponují pohodlným nábytkem, televizí se satelitním příjmem a bezplatným bezdrátovým připojením k internetu.

Hlavní stránka
Hlavní stránka
Hlavní stránka
Hlavní stránka
Hlavní stránka

Penzion Asoft Gastronomie

Hosté si mohou k ubytování dokoupit snídaně na základě individuální domluvy na místě při příjezdu. Cena snídaní se liší dle výběru jídla. V penzionu je k dispozici plně vybavená kuchyň, kde si mohou hosté vařit sami. Některé pokoje mají vlastní kuchyňku. Další gurmánské zážitky nabízí centrum města, kde se nachází restaurace a dalších gastronomická zařízení.

Penzion Asoft Recepce

Pracovní dny 8-17 hod. NON-STOP na tel.

Čas příjezdu: od 14:00 – Čas odjezdu: do 10:00
Ubytování přijímá platbu těmito kartami

Penzion Asoft Dostupnost

Zastávka autobusů – 200 m
Vlakové mádraží – 630 m
Penzion Asoft Okolí

Příbram byla proslulá jako historické hornické město. Dominantu tvoří zalesněný hřbet hory Třemošná v Brdech a poutní místo na Svaté Hoře, kde je barokní klášterní komplex. Navštívit můžete Hornické muzeum Příbram spravující rozsáhlý skanzen, kostel sv. Jakuba Staršího, hornický kostelík sv. Prokopa či Jiráskovy sady – park v centru staré Příbrami, obklopený historickými budovami.
Penzion Asoft – Okolí Svatá Hora Hornické muzeum Příbram

Penzion Asoft Služby a vybavení

Přednáškový sál, Výtah, Domácí mazlíčci, poplatek 100 Kč, Bezbariérový přístup, Parkování ve vzdálenosti 10 m

Wi-fi, Nekuřácké prostředí, Taxi, TV
Penzion Asoft Gastronomie

Restaurace

ve vzdálenosti 50 m
Penzion Asoft Sport

Úschovna jízdních kol
Penzion Asoft Okolí a volný čas

Autobusová zastávka

ve vzdálenosti 200 m

Vlaková zastávka

ve vzdálenosti 630 m

Kontaktní Formulář