BAZAR Creative Labs Inspire T7900


Creative Labs Inspire T7900
Prodejní cena1500,00 Kč
Sleva
Hodnota DPH
Cena / COM_VIRTUEMART_UNIT_SYMBOL_:


Preloader

Soustava reproduktorů Creative Labs Inspire T7900 představuje v pořadí již druhou generaci řady Inspire s osmikanálovým zvukem a podporou Dolby Digital EX, EAX i DTS-ES. Podobně jako každá vícekanálová sestava se T7900 skládá z jednoho subwooferu a několika, v tomto případě sedmi, satelitů. Oproti běžně rozšířené šestikanálové 5.1 soustavě přibyla nová dvojice bočních satelitů.

Výkonnému dřevěnému 24W subwooferu sekunduje centrální speaker o výkonu 20 wattů a čelní sestavu doplňuje dvojice satelitů o výkonu 2x 8 wattů. Další dvě dvojice disponují shodným výkonem 8 W na jeden kanál, celkový výkon sestavy se takto vyhoupl na velice slušných 92 W skutečného hudebního výkonu (RMS), takže tato sestavička k domácímu kinu dokáže řádně roztancovat nejen okenní tabulky.

Součástí této novinky je vícefunkční kabelové dálkové ovládání. Kromě standardních ovládacích prvků pro hlasitost s vypínačem a regulátor výšek/hloubek na něm najdeme i jack pro připojení sluchátek a line-in AUX vstup pro přímé připojení MP3 přehrávače či discmanu bez nutnosti sahat na počítač.

Z vybraných zvukových technologií splňuje T7900 požadavky na Dolby Digital EX, DTS ES a Microsoft DirectSound 3D, které je možno si plně vychutnat s osmikanálovými zvukovými kartami, například Sound Blaster Audigy 2. Proprietární upmix technologie CMSS dokáže emulovat osmiknálový zvuk i z šesti- či sedmikanálové (5.1 či 6.1) zvukové karty, takže se o nevyužitý potenciál sestavy skutečně nemusíte bát.

Pro úplnost dodejme ještě parametry frekvenčního rozsahu 40 Hz ~ 20 kHz a odstup signálu od šumu 80 dB. Creative Labs Inspire T7900 jsou skutečně solidní reprosoustavou pro multimediální pracoviště i domácí kino s nejvýššími nároky na kvalitu.

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.